ارتباط با ما

آدرس : سمنان - بلوار بسیج - بالاتر از مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی

مدیریت حج و زیارت استان سمنان

تلفن گویا : 33434433-33434422-33434411-023

Wednesday 18 May 2022
EN

بیانیه ها

بیانیه های مدیریت حج وزیارت استان سمنان

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

 

منشور اخلاقی کارکنان مدیریت حج و زیارت استان سمنان

سازمان حج و زیارت موظف است متقاضیان سفرهای زیارتی را ساماندهی و اعزام و به امور رفاهی و فرهنگی آنان رسیدگی و از حقوقشان دفاع کند. بنابراین ارج نهادن به شان و منزلت مشتاقان زیارت اماکن متبرک را مهمترین وظیفه اخلاقی، قانونی و اداری می شمارد. بر این اساس اصول زیر سرلوحه فعالیت کارکنان این سازمان و مایه بهره وری بیشتر می باشد :

  1. پای بندی به عقاید و ارزشهای دینی و اخلاقی و صفات معنوی و عمل به آنها و در این راستا افتخار و نعمت شمردن خدمت به زائر .
  2. تلاش برای بهره گیری بیشتر از فضای سرشار از معنویت حاکم بر سفرهای مقدس زیارتی از طریق تولید فکر و اندیشه و بکارگیری نوع آوری و خلاقیت در جهت تنظیم و اشاعه برنامه های منسجم و مشخص فرهنگی به منظور تغییر رفتارهای جمعی و فردی زائران و کارگزاران دولتی و غیر دولتی.
  3. ارباب رجوع را سرمایه سازمانی تلقی کردن و برقراری ارتباط مناسب با مراجعین بر پایه صداقت و بی آلایشی و برخورداری از روحیه پاسخگویی و انتقادپذیری و استقبال از پیشنهادهای موثر و تعالی بخش و داشتن تحرک و دوری از هرگونه انفعال و رخوت.
  4. احترام به وقت و شخصیت و حقوق دیگران و پایبندی جدی نسبت به سلسله مراتب اداری و ضوابط و مقررات و تصمیمات تشکیلاتی.
  5. اعتقاد به نظام مشارکت و تفکر و کار جمعی و تذکر به همدیگر و همکاری با یکدیگر  و ترویج فرهنگ تشکر از دیگران.
  6. بهره مندی از نشاط و انگیزه کاری و ایجاد محیطی مناسب و آراسته و در شان ارباب رجوع.
  7. شناسایی نیازها و انتظارات منطقی مردم و تلاش برای تحقق آن.
  8. اهمیت به نظرات سازنده و انتقادپذیری و شناخت نارسایی ها و نقاط ضعف برنامه ها و ارائه پیشنهاد در جهت رفع کاستی ها و بهبود روشها.
  9. نگهداری و استفاده مطلوب از اموال سازمان و عدم اسراف و تبذیر در همه حال.
  10. برقراری ارتباط شفاف و قابل فهم بین سازمان و مردم.

 

بیانیه حریم خصوصی:
بدین وسیله بیانیه حریم خصوصی پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  را به اطلاع می رساند:
 تارنمای پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " مجهز می باشد. در این قسمت شما می توانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.
برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش "تماس" بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.
به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.
تارنمای پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.
جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما
پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
مدیریت حج و زیارت استان سمنان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما
پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان فهرست مخاطبینش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ایمیل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. به علاوه، ممکن است پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان  داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.
مدیریت حج و زیارت استان سمنان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.
استفاده از کوکی‌ها
پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحه پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که درپایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.
امنیت اطلاعات شخصی شما
پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند.پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمناناطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .
تغییرات دراین بیانیه
مدیریت حج و زیارت استان سمنان ممکن است گه گاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و مخاطبین به‌روزرسانی کند. پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان مطلع شوید.

بیانیه توافق سطح خدمات:

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان سمنان به آگاهی مراجعین محترم می رسد:
۱- این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش پرسش و پاسخ و یا بخش تماس با ما یا برای ثبت شکایات از طریق سامانه ثبت شکایت به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد.
۲- حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است. 
۳- به محض ثبت درخواست کد رهگیری  برای درخواست کننده ایجاد می شود و از طریق ردیابی نامه  میتوانند نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.
۴- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد.